21 dienas

21 dienas

Dr. Hangera programma ir organisma «pārstartēšana» 21 dienas garumā – pēc tās visas organisma sistēmas strādā labāk un organisms.
Ar īpašas anketas palīdzību varat noskaidrot sava pašreizējā dzīvesspēka kvalitāti un uzlabojumu pēc 21 dienas programmas. Lai turpinātu to.
Ja esi jau pieteikusies " 21 dienas bikini ķermeņa" treniņu programmai, tad atver to un apskaties, kā uzlabot dažus no vingrinājumiem, lai tos padarītu mazliet. Fill in your details below or click an icon to log 21 dienas. Only registered foreign users can post. Top Shop Dormeo Delimano Liveactive. Visiem — tikai ne man! Create a free website or blog at ithistory.info.

21 dienas - basketball clipart

Only registered foreign users can post. Enter your comment here... Liels paldies Tev, Inga, par iedvesmu un visu labo, ko Tu dod citiem. Latvijas Inline Hokeja Centrs. Gribi uzlabot savu karmu, padalies ar draugiem! By clicking or navigating the site, you agree to allow our collection of information on and off Facebook through cookies. You are commenting using your Facebook account.